Новини

Дякуємо добрим друзям за допомогу!

Сьогодні, у Міжнародний день друзів, хочемо щиро подякувати нашим добрим друзям, #ГОМІЙВИБІР за величезну допомогу з благоустрою парку.

Хлопці гарно попрацювали біля Палієвої гори, відомого місця козацької слави!

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px;… Читать далее

Зі святом Української державності та хрещенням Русі-України!

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає нове патріотичне свято – День Української Державності та День хрещення Русі-України.

Сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо нашу єдність і готовність разом боротися для перемоги та утвердження Єдиної та Сильної України!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Святкова дата для «Олександрії»

У цей день, 22 липня 1983 року, постановою Ради Міністрів РСР №311 — створено наукову установу Державний дендрологічний парк «Олександрія» АН УРСР.

Оновлений режим роботи дендропарку «Олександрія» під час воєнного стану

Шановні громадяни!

У зв’язку зі введенням на всій території України воєнного стану, відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» № 64/2022 від 24.02.2022 р. інформуємо про оновлений графік роботи Державного дендрологічного парку «Олександрія»:

⇒ Вхід та… Читать далее

Якісний посадковий матеріал та доступні ціни!

Шановні мешканці та гості нашого міста!

Нагадуємо, що у нас проводиться реалізація посадкового матеріалу власного виробництва. Представлені декоративні та плодові культури із відкритою та закритою (поліетиленові контейнери) кореневою системою.

УВАГАВ зв’язку з воєнним станом в Україні режим роботи дендропарку змінено,… Читать далее

Дендропарк «Олександрія» пропонує послугу по кваліфікованому обрізанню та формуванню плодових та ягідних культур

Формування крони плодових дерев – це комплекс прийомів за допомогою яких створюють певний об’єм, форму і конструкцію крони.

Обрізка проводиться з метою планомірного догляду, омолодження, стимуляції росту і розвитку, продовження життя, плодоношення і захисту від комах і хвороб. Багато експертів… Читать далее

ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЕКСКУРСОВОДА!

Адміністрація Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України вітає екскурсоводів з професійним святом! Всім, хто причетний до цієї сфери, будьте успішними, коханими, благополучними. Бажаємо  Вам захоплюючих екскурсій, творчої наснаги  успіхів! Нехай вас чекають… Читать далее

Інтерв’ю з директором дендропарку «Олександрія» Наталією БОЙКО

Нещодавно, директор дендропарку «Олександрія» Наталія Бойко завітала до студії телеканалу Еспресо: Біла Церква та розповіла про особливості перлини Білої Церкви, про здобутки та проблеми.

Пропонуємо вам ознайомитися з інтерв’ю, де ви отримаєте відповіді на такі запитання:

Як змінився парк за… Читать далее

Таємнича зимова «Олександрія»❄

❄ Шановні друзі, запрошуємо Вас на прогулянку зимовою «Олександрією»! ❄

Подихайте свіжим морозним повітрям, насолодіться красою природи та пориньте в таку таємничу, таку різну… але все ж рідну «Олександрію».

⏰ Парк працює у звичайному режимі з 8.00 до… Читать далее

ДОСЯГНЕННЯ ДЕНДРОПАРКУ В 2021 РОЦІ

У 2021 р. колектив Державного дендрологічного парку з успіхом пройшов перевірку з оцінювання ефективності діяльності установ НАН України згідно Постанови Національної академії наук України від 08.12.2021 р. за № 387. За результатами 2 наукових підрозділи дендропарку «Олександрія»: відділ збагачення дендрофлори… Читать далее