Олександрія очима відвідувачів

6 комментариев: Олександрія очима відвідувачів

 • Наша сім’я із Києва відвідала ваш чудовий парк 25 серпня 2016р. Хочемо висловити щиру вдячність нашому гіду Ганні ( нажаль, призвіще її ми не запитали ) — її захоплююча розповідь ознайомила нас з деякими, не відомими нам подіями та властивостями тих чи інших рослин. Ми отримали велике задоволення від неймовірнї краси і величі вікових дерев, чарівності галявин і чудових кущів та квітів. Проведений час у Олександрійському парку виклакав у нас почуття величі парку і щиру вдячність працівникам дендропарку за їх постійну і таку важливу роботу — зберігання надбання нашої України.
  З почуттям щирої вдячності сім’я Кондрацьких.

 • Відвідали дендропарк «Олександрія» 10 вересня невеличкою компанією (5 чоловік). Заздалегідь екскурсію не замовляли, але незважаючи на велику завантаженність (а кількість відвідувачів була велика! ), екскурсію нам організували. Екскурсовод Галина Дмитрівна виявилася професіоналом своєї справи — дуже цікаво розповідала про історію парка і сім’ю засновників, про різновиди рослин і архітектуру, звертала нашу увагу на такі дрібниці («роздинки» парку), про які ми б і не здогадалися запитати/побачити. Дуже велика подяка!
  Сам дендропарк вразив своєю красою і масштабами. Це, дійсно, одна з перлин України. Рекомендую всім — сім’ям з дітьми, закоханим, і просто тим, хто любить природу і захоплюється історією рідного краю.

 • Я знав про цей парк давно,але зумів побувати у ньому тільки восени 2015 року. І я не розчарований ! Попри те,що є що удосконалювати,разом з тим видно велику роботу по благоусторою колективу співробітників. Дякующо прагнете зберегти цю перлинку для наступних поколінь !

 • Спасибо. Прекрасное место УКРАИНСКОЙ ЗЕМЛИ. Где можно сосредоточится и расслабится. Заглянуть в историю, тесно переплетенную со многими личностями. Которые внесли огромный вклад, в развитие культуры человечества.

 • Были с группой на экскурсии 05.06.2017. Хочу выразить благодарность экскурсоводу Александре Устимовне Векслер за оригинальный подход к работе. Замечательный специалист. Очень интересно и необычно доносит информацию. Я раньше уже бывала в этом парке, но эту экскурсию я запомню если не на всю жизнь, то очень надолго 🙂 Спасибо!

 • Ми з колегами зробили собі приємний подарунок : 27.10.2017 побували в Олександрії. Парк вражає своїми масштабами ,геніальною роботою садівничого, приємною осінньою красою ( мені особисто довелось побувати і влітку,то маю сказати ,що кожної пори парк має свій шарм). Тут відчуваєш спокій та умиротворення,насолоду від спілкування з природою. Погода спробувала нас залякати дрібним дощем,похмурим небом, Але однак ми отримали купу позитивних вражень від екскурсії.Не останню роль в цьому відіграла робота екскурсовода. Віктор Борисович Підмогильний — цікавий ,харизматичний, знаючий фахівець,з чудовим почуттям гумору. Сподіваємось,Вікторе Борисовичу,що всі Ваші «тести» ми здали на «відмінно»=).
  З вдячністю група із Житомира.
  P.S.Хотіла підкріпити свої враження фотографіями ( не дуже професійними і якісними, але дуже атмосферними) та тут не передбачена така опція
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1860631557297833&set=pcb.1860646950629627&ENGINE=3&theater