1. ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЦІН НА АСОРТИМЕНТ ПЛАТНИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ ДЕНДРОЛОГІЧНИМ ПАРКОМ «ОЛЕКСАНДРІЯ» НАН УКРАЇНИ

Розраховані відповідно до таких вимог чинного законодавства:

1.1 Закон України від 21.06.2012 р № 5007- VІ «Про ціни і ціноутворення» (із змінами та доповненнями);

1.2 Закон про Державний бюджет України на 2019 рік;

1.3 Закон України «Про природно – заповідний фонд України», введеного в дію Постановою Верховної Ради України від 21.01.94 року № 3853-ХІІ ( із змінами та доповненнями).

 1. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ, ЯКІ МОЖУТЬ НАДАВАТИСЯ ДЕРЖАВНИМ ДЕНДРОЛОГІЧНИМ ПАРКОМ «ОЛЕКСАНДРІЯ» НАН УКРАЇНИ ВСТАНОВЛЕНІ ВІДПОВІДНО ДО:

2.1 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р № 2456-VІ ( із змінами та доповненнями) ст13;

2.2 Постанови КМУ України № 1913 від 23.12.2000 р «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами природно —  заповідного фонду» ( із змінами внесеними Постановою КМУ від 02.06.03 №827);

2.3 Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 22.06.2009 р № 330 «Про затвердження  Положення про рекреаційну діяльність у межах територій та об’єктів  природно – заповідного фонду України».

ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ НАДАВАТИСЯ БЮДЖЕТНИМИ УСТАНОВАМИ ПРИРОДНО – ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

І. Послуги, які можуть надаватися бюджетними установами природно – заповідного фонду згідно з їх функціональними повноваженнями:

 1. Послуги, пов’язані із забезпеченням провадження рекреаційної діяльності на території установ природно – заповідного фонду:

— екскурсії маркірованими маршрутами, екологічними стежками, на виставки, до музеїв, еколого – просвітницьких центрів, засновниками яких є зазначені установи;

 1. Організація та проведення освітньо – виховних і природоохоронних заходів;
 1. Послуги, пов’язані з науково – дослідницькою діяльністю з охорони, відтворення та раціонального використання природних ресурсів, проведення експертизи та лабораторних аналізів.

ІІ. Послуги, які можуть надаватися бюджетними установами у сфері господарської діяльності:

 1. Послуги, пов’язані із створенням умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму територій та об’єктів природно – заповідного фонду:

— прогулянка на кінному транспорті;

— катання на човнах.

 1. Фотопослуги, послуги з проведення громадянами та організаціями відео-, кіно- та телевізійних зйомок у межах територій установ природно – заповідного фонду;
 1. Перевезення туристів, відпочиваючих; користування автостоянками, пристанями (причалами), що належать установам природно – заповідного фонду;
 1. Розміщення та харчування туристів, відпочиваючих;
 1. Рекламно – видавнича діяльність;
 1. Вирощування та реалізація рослин, саджанців,сіянців, насіння;
 1. Реалізація деревини;
 1. Виготовлення та реалізація предметів декоративно – прикладного мистецтва;
 1. Послуги з надання у користування автотранспортних засобів, обладнання, майна, інструментів, що належать установам природно — заповідного фонду.

Кошти, які надходять до державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України від надання платних послуг, використовуються відповідно до законодавства та згідно з кошторисом  дендропарку «Олександрія» НАН України.