НОВІ НАУКОВІ ЗВЯ’ЗКИ

21 вересня 2021 року в Київському університеті права (КУП) НАН України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між університетом і Державним дендрологічним парком «Олександрія» НАН України.


КУП НАН України активно співпрацює із установами Національної академії наук – науковими інститутами, центрами, парками тощо. Підписуючи цей Меморандум, ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький наголосив про важливість співпраці наукових та освітніх закладів різних галузей науки, завдяки чому розширюються наукові горизонти, відкриваються можливості для синтетичних досліджень, перспективних наукових робіт. Так, студентів магістратури університету, присутніх на церемонії підписання Меморандуму, зацікавила можливість підготовки наукових робіт з екологічного, земельного права, права навколишнього середовища, а учасників юридичної клініки «Фенікс» – те, що вони матимуть змогу на практиці брати участь у вирішенні практичних юридичних питань великого державного дендропарку.

Під час зустрічі директор Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України Наталія Бойко запропонувала до перегляду всім присутнім фільм про «Олександрію», а також подарувала Науковій бібліотеці КУП НАН України низку фотоальбомів, збірників наукових конференцій і цікавих книг про місто Біла Церква та парк «Олександрія».

Матеріал взято з офіційної сторінки НАН України