ВІТАЄМО З ДНЕМ ТУРИЗМУ!🏞

Сьогодні, 27 вересня, в Україні відзначається щорічне свято всіх мандрівників —

ДЕНЬ ТУРИЗМУ!

Мета свята — популяризація туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.  

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Державного комітету України по туризму…» згідно з Указом Президента України «Про День туризму» від 21 вересня 1998 року № 1047/98.

День туризму — свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері — сфері туристичного бізнесу. Свято персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, а також всіх, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок.

Колектив дендропарку «Олександрія» вітає всіх небайдужих до туризму людей! Подорожуйте, розвивайтесь, насолоджуйтесь життям, а ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб Вам було завжди комфортно та затишно у нашій рідній «Олександрії».

Зі святом Вас!

Фото: Геннадій Мазепа