Вітаємо з Днем Перемоги!

З великою повагою вітаємо усіх з Днем Перемоги!

9 Травня — не лише чудовий весняний день, а й незабутня, пам’ятна дата — це свято з кожним роком віддаляється від нас і вже майже не лишилося тих, хто мав би до нього безпосереднє відношення.

Не оминула війна стороною і наше місто Біла Церква, яке майже 2,5 роки було у німецькій окупації. Звільнення міста розпочалося вранці 1 січня 1944 року. Бої, з перемінним успіхом ,тривали до 4 січня…. Це був відомий «Січневий прорив», на честь якого названо одну з вулиць неподалік парку. Жорстокі бої точилися і на території самого парку «Олександрія». Загинуло сотні воїнів…..

Після звільнення міста, на Великій галявині у парку «Олександрія», поблизу старовинної ландшафтної композиції А. Єнса «Сплячі каштани», під ажурною кроною вічнозеленої сосни поховали, загиблих героїв…. Пізніше, у 80-их роках ХХ ст., поховання було перенесе до Парку Слави у м. Біла Церква.

Пам’ятаймо про героїчні вчинки наших предків в ім’я свободи, честі і нашого сучасного благополучного життя. Побажаймо один одному миру, адже немає у світі нічого ціннішого за людські життя, за сльози матерів та скалічені долі величезної кількості людей….

Нехай над нашою головою завжди сяятиме мирне небо, а кожен день дарує щастя, радість, веселі усмішки та дзвінкий сміх дітей.

З Днем Перемоги! Світла пам’ять героям!