Оголошено конкурс на заміщення посади директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України

Повідомляємо, що Національною академією наук України оголошено конкурс на заміщення посади директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України. Оголошення опубліковано на офіційному сайті НАН України відповідно до постанови Президії НАН України від 16.01.2019 р. № 8 «Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників наукових установ Секції хімічних і біологічних наук НАН України».

Конкурс проводиться відповідно до Статуту НАН України, Статуту Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи».

Прийом документів претендентів на посаду директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, здійснюється Президією НАН України і Відділенням загальної біології НАН України, до 16 березня 2019 року.

Деталі можна дізнатися на сайті: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Announcements/Pages/View.aspx?MessageID=4540

 ⇓ Завантажити ⇓ 


Наказ про організацію і проведення виборів директора Державного дендрологічного парку Олександрія НАНУ

→ Положення про виборчу комісію з проведення виборів директора Державного дендрологічного парку_Олександрія_НАН України

→ Положення про організаційний комітет з проведення виборів директора Державного дендрологічного парку_Олександрія_НАН України


ВИБОРЧА ПРОГРАМА

кандидата на посаду директора

Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України

кандидата біологічних наук

Наталії Сергіївни Бойко


→ №110_20 22.03.2019 ДДП Олександрія конкурс на посаду.pdf


ОБ’ЯВА!

27.03.2019 року з 9,00 год. до 15,00 год. відбудуться вибори директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України.

Виборча дільниця буде розташована в Адміністративному корпусі дендропарку.

 

Організаційний комітет з проведення виборів

директора Державного дендропарку «Олександрія» НАН України


Вибори директора Державного дендрологічного

парку «Олександрія» НАН України відбулися

27 березня 2019 року відбулися вибори директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України (згідно з Постановою Президії НАН України № 8 від 16.01.2019 р. «Про оголошення конкурсу на заміщення посад директорів наукових установ Секції хімічних і біологічних наук НАН України»), у результаті яких одноголосно було обрано директором Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України в.о. директора, кандидата біологічних наук Бойко Наталію Сергіївну.

 

Організаційний комітет з проведення виборів

директора Державного дендропарку «Олександрія» НАН України