УВАГА! З 1 квітня в Україні діє сезон тиші

Шановні жителі та гості міста Біла Церква, нагадуємо Вам, що  з 1 квітня 2020 року в лісах та парках України заборонені будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння.

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак нагадав, що це природоохоронний захід (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ»), який має на меті охорону ареалу проживання тварин і птахів під час їх розмноження і відтворення популяції, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Міністр закликав українців бути толерантними по відношенню до навколишнього середовища:

«У період з 1 квітня до 15 червня в лісах і на об’єктах благоустрою заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння. Це і стрілянина, і феєрверки, і ралі або інші спортивні змагання, які викликають шум і гам. Розраховую не тільки на активність екологічних інспекторів та лісників щодо попередження подібних випадків і їх виявлення, а й на самих громадян, заручником яких, на жаль, часто стає природа».

У разі порушення «тиші» передбачені штрафи від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб — від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.