Увага! З 1 квітня в Україні розпочинається сезон тиші

Шановні відвідувачі!

Нагадуємо, що з 1 квітня 2016 р. в Україні вперше стартувала нова природоохоронна компанія — Сезон тиші.

«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ»). Метою такого заходу є охорона ареалу існування та шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи їх зростання та збільшення різноманіття, спокійний розвиток фауни в наших лісах.

У період із 1 квітня до 15 червня на території Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Серед них – феєрверки, проведення спортивних змагань, які викликають шум і гам та ін.

Особи, які порушують дані вимоги, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП.

Адміністрація Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України закликає відвідувачів ретельно дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та бути толерантними по відношенню до навколишнього середовища.