УВАГА АКЦІЯ! «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ»

Logo_www.alexandria-park.com.ua

Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

 

ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ»

Мета акції: зберегти в наших лісах ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Білоцерківщині.

Терміни проведення акції: з 28 березня по 28 квітня 2017 року.

Заходи, що пропонуються під час природоохоронної акції:

  • творчий конкурс серед учнів «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях» (малюнки (формат А-4), листівки, вірші обсяг до 12 строф);
  • фотоконкурс серед учнів «В об’єктиві – краса первоцвітів» (авторські фото первоцвітів в природі);
  • конкурс серед педагогів м. Біла Церква на проведення позакласного заняття на тему: «Збережемо первоцвіти разом» (методичні розробки занять та фото під час проведення).

Електронні скановані матеріали та фото, надсилати на електронну адресу оргкомітету конкурсу до 28 квітня 2017 року: 340551@ukr.net.  Матеріали, які будуть надіслані пізніше, не розглядатимуться.

Підсумки природоохоронної акції будуть висвітлені на сайті до 12 травня 2017 року Державного дендрологічного парку «Олександрія» Національної академії наук України www.alexandria-park.com.ua.

Переможці конкурсу з м. Біла Церква в подарунок отримають безкоштовний прохід до парку на 2017 рік та спеціальну літературу на природоохоронну тематику.

До складу комісії з визначення переможців конкурсів входитимуть представники Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.