Програма Першої міжнародної наукової конференції «Пріоритетні напрямки дослідження Голонасінних у сучасних умовах»

Програма

 Першої міжнародної наукової конференції

«Пріоритетні напрямки дослідження Голонасінних  у сучасних умовах»

(присвячена пам’яті д.б.н. С.І. Галкіна на честь 70-річчя від дня народження). Біла Церква, 21 жовтня 2020 року.

Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України

 Відеоконференція відбудеться 21 жовтня з 09:00 до 14.00

за київським часом.

 Підключитися до конференції Zoom https://zoom.us/j/4731805204?pwd=Nk9xbGZpemlTcUVtMFlPa2dkWW8zQT09
Ідентифікатор конференції: 473 180 5204
Код доступу: 1778

Вітальне слово

09.00 Бойко Наталія Сергіївна – директор Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України.

Секція 1

09.00-09.15 Бойко Наталія Сергіївна (м. Біла Церква, Україна) «Коніферетум» у Державному дендропарку «Олександрія» НАН України: етапи створення та перспективи.

09.15-09.30 Букацел Сергей Васильевич (г. Кишенев, Республика Молдова) Декоративные формы рода Taxus L. в коллекциях Национального ботанического сада «Александру Чуботару» и Кишиневского дендрологического парка.

09.30-09.45 Григоренко Алла Володимирівна (м. Київ, Україна) Динаміка таксономічного складу Pinophyta Наталіївського парку

Секція 2

09.45-10.00 Белокопытова Лилиана Владимировна (г. Абакан, Российская Федерация) К вопросу об оптимизации оценки анатомической структуры древесины хвойных.

10.00-10.15 Біланич Михайло Михайлович (м. Львів, Україна). Види роду кедр (Cedrus Trew) як інтродуценти в Закарпатському регіоні.

10.15-10.30 Драган Ніна Вікторівна (м. Біла Церква, Україна) Короїдне всихання сосни звичайної в дендропарку «Олександрія» НАН України.

10.30-10.45 Жирнова Дина Федоровна (г. Абакан, Российская Федерация) Устойчивость радиального прироста Larix sibirica в условиях периодических засух в Южной Сибири

10.45-11.00 Іщук Любов Петрівна (м. Біла Церква, Україна) Таксономічний склад, вікова структура та особливості використання хвойних рослин у насадженнях міста Біла Церква.

11.00-11.15 Костякова Татьяна Валерьевна (г. Абакан, Российская Федерация) Влияние дефолиации на формирование клеточной структуры Larix sibirica Ledeb. Лесостепной зоны республики Тыва, Россия.

11.15-11.30 Єльпітіфоров Євген Миколайович (м. Київ, Україна) Viscum album subsp. аustriacum: патогенез і поширення на території України.

11.30-11.45 Познякова Світлана Іванівна (м. Харків, Україна) Голонасінні як перспективні інтродуценти в лісових насадженнях Лівобережного Лісостепу України.

Перерва 11.45-12.00

Секція 3

12.15-12.30 Донець Наталія Василівна (м. Ніжин, Україна) Вплив метаболічно-активних речовин та їх композицій на схожість насіння Ginkgo biloba.

Секція 4

12.30-12.45 Дойко Наталья Михайловна (г. Белая Церковь, Украина) Значение хвойных растений для садово-парковых объектов и особенности их использования.

12.45-13.00 Гордієнко Дарія Сергіївна (м. Біла Церква, Україна) Поєднання троянд та хвойних рослин при створенні садово-паркових об’єктів

12.30-13.45 Мордатенко Ігор Леонідович (м. Біла Церква, Україна) Декоративні форми роду Larix Mill. в озелененні.

13.45-14.00 Павлюченко Наталія Анатоліївна (м. Київ, Україна) Алелопатичний моніторинг прикореневого середовища насаджень коніферетуму Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України

14.00-14.15 Похильченко Ольга Петрівна (м. Київ, Україна) Можливості оптимізації стану шпилькових мононасаджень в НБС імені М.М. Гришка НАНУ шляхом створення узлісь.

14.15-14.30 Шуплат Тарас Ігорович (м. Львів, Україна) Голонасінні у ландшафтному дизайні.