«Олександрійська феєрія» в дендропарку пройшла відмінно

В цьому році, вже за традицією, літні свята в дендрологічному парку «Олександрія» завершилися казковим фестивалем повітряних куль «Олександрійська феєрія». Цей фестиваль особливий, оскільки парк святкує річницю – 230 років!

Фестиваль повітряних куль тривав з 23 по 26 серпня, зліт аеростати проводили вранці та ввечері зі східної поляни дендропарку, і піднімались на висоту до 1000 метрів, що дало змогу усім охочим насолодитися мальовничими краєвидами як вечірнього так і вранішнього міста Біла Церква.

Свято супроводжувалося виступами музичних гуртів, конкурсами, вікторинам та розвагами для дітей. Також, до дня прапору та Незалежності України в небо разом з повітряною кулею здійнявся державний прапор, та цілий оркестр театру Саксаганського, завдяки якому Гімн України пролунав і в небесному просторі Білої Церкви.

За традицією, по завершенню польотів всі учасники пройшли обряд посвяти в повітроплавці, і вручення вірчих грамот.

Адміністрація дендропарку «Олександрія» хоче від щирого серця подякувати організаторам, спонсорам, та партнерам за підтримку, а також учасникам та гостям фестивалю за розуміння та дбайливе ставлення до парку під час масового заходу.