Увага! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

З настанням погожих, теплих, літніх днів — уся природа оживає, скрізь у нашому дендропарку «Олександрія» лунає пташиний спів, у траві цвіркочуть цвіркуни, і, звичайно, усе це надихає відвідувачів влаштувати відпочинок на природі.

Проте, важливо пам’ятати, що такий відпочинок не завжди закінчується добре для самої природи, та її мешканців, тому що деякі несвідомі відвідувачі розпалюють багаття та залишають їх без догляду можуть спричинити пожежу у лісових і паркових масивах.

УВАГА!

 

НЕ ЗАЛИШАЙТЕ РОЗПАЛЕНЕ БАГАТТЯ БЕЗ ДОГЛЯДУ!

 

ПАМ′ЯТАЙТЕ!

 

Для запобігання пожеж у Державному дендропарку «Олександрія» НАН України інспектором-пожежником Григорієм Петровичем Тігою постійно проводиться робота щодо роз’яснення правил поведінки на території нашої установи та суспільно-морального виховання відвідувачів.

Згідно з планом санітарно-оздоровчих заходів, у літній період скошуються і вивозяться всі сухостої з території дендропарку.

Розчищається доступний під’їзд до ставків парку, на випадок заправки водою пожежних машин.

Адміністрація дендропарку «Олександрія» закликає Вас, шановні відвідувачі, дотримуватися елементарних правил поведінки у пожежонебезпечний період. Категорично заборонено розпалювати багаття на території парку, кидати у траву недопалки.

У випадку виникнення пожежі – відразу телефонуйте 101.

Інформаційні аншлаги з правилами розміщено на усіх входах до парку, в’їзді та біля адмінбудинку.

Перед відвідуванням дендропарку, будь-ласка, ознайомтесь з правилами поведінки

та доримуйтесь їх!

І головне, любіть, поважайте і цінуйте нашу «Олександрію»!