Веселі весняні конкурси!

Доброго дня, друзі!

Журнал «L&A Ландшафт и Архитектура» та дендрологічний парк «Олександрія»

запрошує дітей м. Біла Церква

Запрошують взяти участь у дитячих творчих конкурсах зі створення найвеселіших елементів саду: козкове опудало та пентхауз для птахів, що пройде в рамках фестивалю «Ландшафтна весна 2019».

Дата проведення фестивалю 16-22 травня 2019 року.

Місце проведення: Ботанічний сад ім. О.Фоміна Київського Національного Університету ім.Тараса Шевченка за адресою С.Петлюри, 1 (м.Університет)

Мета конкурсів «Казкове опудало» та «Пентхаус для птахів»:

     • у веселій, розважальній формі заохочувати дітей до роботи в садах, скверах, на присадибних ділянках;

     • привернути увагу до таких професій, як садівник, ландшафтний дизайнер, флорист;

     • розвивати творче мислення і вміння працювати гуртом.

Умови конкурсу: опудало та інші експонати мають бути заввишки не більше 1 метра 50 сантиметрів. Вони також повинні бути міцними, адже кілька днів стоятимуть просто неба на галявині.

Склад команди, яка працюватиме безпосередньо на майданчику, має бути до 10 осіб. Підготовчі роботи із створення експонату треба виконати заздалегідь, а на конкурсному майданчику відбуватиметься вже остаточне об’єднання окремих елементів.

Заявку на участь, приблизний ескіз робіт або назви експонатів та команд надсилайте на поштову скриньку konkursopudalo@meta.ua

Конкурси безоплатні, а усі команди отримають дипломи про участь у конкурсі і на згадку, у подарунок — по живій ялинці від спонсора заходу туристичного комплексу «Бреч». Це унікальний заклад, що входить до ТОП-10 европейських заводчиків ганноверскої породи коней. Сьогодні «Бреч» — самий великий і затишний готельно-розважальний комплекс для сімей з дітьми.


Організатор дитячих конкурсів Майя Давидова (email: maiiadavydova@gmail.com, тел. 050-516-22-44)

Голова журі дитячих конкурсів Тетяна Бондаренко, ландшафтний архітектор

Член журі дитячих конкурсів Олена Міняйло, ландшафтний архітектор


Подивитись, як то було минулого року