Дендропарк «Олександрія» щиро дякує за подарунок!

Шановні містяни, 1 серпня 2020 року, у рамках проекту «Прикрась парк «Олександрія» та «Рідне місто», білоцерківською родиною Наталії Боровської (Пантель) було презентовано ексклюзивну садову лаву у вікторіанському стилі. Адміністрація та весь колектив парку щиро вдячний за подарунок.

Садову лаву виготовлено нашими партнерами ЛеДа&Ко (м. Бiла Церква) та встановлено біля історичного «Будинку садівника». Цю територію прикрашають вже 3 садові лави.

Впевнені, що небайдужі містяни продовжать цю гарну традицію, і на радість, відвідувачам, парк «Олександрія» прикрасить ще не одна садова лава.

Влітку 2020 року, разом з нашими партнерами ЛеДа&Ко (м. Бiла Церква) було започатковано сумісний проект з покращення благоустрою Державного дендрологічного парку «Олександрія». Дві чудові садові лави у вікторіанському стилі встановлено біля історичної будівлі «Будинок садівника».

Наш проект максимально простий, кожен бiлоцеркiвець або гість нашого мiста, за бажанням, може презентувати оригінальну садову лаву парку «Олександрія» або місту Біла Церква.

Подібні проекти з благоустрою існують у різних куточках (у Німеччині, США, Канаді). Безпосередньо на садовій лаві буде прикріплена іменна табличка з ім’ям або логотипом власника того, хто її придбав і подарував. Під час встановлення іменної лави, будуть враховані усі побажання власника, стосовно її місце розташування, як на території парку «Олександрія», так і у місті.

Сподіваємося, що створені спільно з творчими бiлоцеркiвцями візуальні рішення по дизайну садових лав, органічно поєднаються з парковими ландшафтами та архітектурою нашого Рідного міста і стануть ще одним елементом прикраси вулиць, бульварів, скверів та зелених зон.

Після перегляду запропонованих Вам варіантів дизайну садових лав, Ви зрозумієте, що це не просто місце, «на якому сидять», а й справжній витвір мистецтва! Ми віримо, що даний проект знайде відклик у серцях бiлоцеркiвцiв і стане новим горизонтом у вирішенні питань благоустрої парку «Олександрія» та міста Біла Церква силами його мешканців!

Повна інформація стосовно даного проекту за телефонами:

(050) 529-61-83 Олег Лебедiнцев

(097) 623-78-48 Юрiй Даценко

Компанія ЛеДа&Ко

м. Бiла Церква