Дендропарк «Олександрія» долучився до проекту «ETHNONIM»

Державний дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України нещодавно став партнером у міжнародному проекті «Етнонім», метою якого є проведення онлайн концерту, що поєднає національні мотиви українського і кримськотатарського фольклору з сучасними ритмами джазу та нової академічної музики!

Над проведенням заходу працюють команди громадської організації «Алєм» (Україна) та гурту GANNA (Німеччина) за підтримки Українського культурного фонду та програми «Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen. Німецько-Українські зустрічі».

Проект націлений на сприяння побудови миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, утвореннянових зв’язків, партнерства між Україною та Німеччиною, що відповідає Цілям Розвитку Тисячоліття ООН 16,17.

Однією з локацій проекту буде наш чудовий дендропарк «Олександрія», з його мальовничими пейзажами та затишною атмосферою. То ж, шановні, не пропустіть трансляцію концерту, яка відбудеться у відкритому доступі вже у жовтні 2020 року!