Благодійна акція у Музеї живої природи флори і фауни

«Піклуючись про щастя інших,

ми знаходимо своє власне»

Платон

8 жовтня 2019 року бібліотекарі філії № 1 КЗБМР Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи ім. Петра Красножона, разом зі своїми маленькими читачами, провели благодійну акцію у Музеї живої природи флори і фауни, розташованому на території дендропарку «Олександрія»

«НАГОДУЙ ТВАРИНКУ!»

Природа, на думку психологів і педагогів, має величезний вплив на психіку дітей. Спів птахів, турбота про квіти у саду, ласка домашніх тварин – це саме ті важливі процеси, які формують особистість і якщо у дитини спілкування з природою наближене до нуля, то у майбутньому вона може зіткнутися з безліччю психологічних проблем.

Доведено, що спілкування з тваринами допомагає дітям зняти стрес, позбутися страхів і комплексів, навчитися відповідальності, дозволяє оцінити, що таке справжня дружба та вірність.

Музей живої природи флори і фауни «Олександрія» — це дивовижне місце, де відвідувачі можуть не тільки спостерігати за поведінкою тварин, а й доторкнутися до них, відчути тепло і м’якість їх шерсті і навіть погодувати. Чудодійна сила цього живого спілкування приносить величезну користь і дітям, і дорослим, робить їх добрішими, більш чуйними і дбайливими.

Музей живої природи флори і фауни «Олександрія»

працює щодня з 10 до 19 год.

Контактний телефон: 096-898-88-02

https://www.facebook.com/zooparkoleksandriia/