Оголошено конкурс на заміщення посади директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України

Повідомляємо, що Національною академією наук України оголошено конкурс на заміщення посади директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України. Оголошення опубліковано на офіційному сайті НАН України відповідно до постанови Президії НАН України від 16.01.2019 р. № 8 «Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників наукових установ Секції хімічних і біологічних наук НАН України».

Конкурс проводиться відповідно до Статуту НАН України, Статуту Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи».

Прийом документів претендентів на посаду директора Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, здійснюється Президією НАН України і Відділенням загальної біології НАН України, до 16 березня 2019 року.

Деталі можна дізнатися на сайті: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Announcements/Pages/View.aspx?MessageID=4540

 ⇓ Завантажити ⇓ 


Наказ про організацію і проведення виборів директора Державного дендрологічного парку Олександрія НАНУ

→ Положення про виборчу комісію з проведення виборів директора Державного дендрологічного парку_Олександрія_НАН України

→ Положення про організаційний комітет з проведення виборів директора Державного дендрологічного парку_Олександрія_НАН України