ЩИРО ДЯКУЄМО!

З 27 квітня пам’ятка архітектури «Головний вхід» до Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України вітає гостей та жителів міста і у вечірній та нічний час. Завдяки ексклюзивному освітленню, бюсти видатних поетів О.С. Пушкіна та Т.Г. Шевченко, які неодноразово відвідували «Олександрію» на запрошення господарів графів Браницьких, підсвічуються і створюють неповторний ефект таємничості.

Адміністрація Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України висловлює подяку ініціатору цього проекту міському депутату Андрію Петровичу Королю та безпосереднім виконавцям усіх робіт Олександру Магдичу та Владу Скляру (компанія «Успа Лед» http://uspaled.com). Завдяки їм, наш парк стає привабливішим для усіх вікових верств населення нашого міста.

Компанія «Успа Лед» розробила ще ряд цікавих проектів з нічного підсвічування архітектурних паркових споруд. Так, тестове підсвічування Колонади «Ехо» під мелодійні звуки старовинного вальсу відбулося 28 квітня 2018 року у рамках свята: «Музичні зустрічі ім. Е. Чацької у Білій Церкві» (http://uspaled.com/news/530, http://uspaled.com/news/531) з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі.